Naše pivo

Prohlédněte si nabídku našeho pivovaru

ZANDER

Světlý ležák 11°

Tradiční český ležák vyrobený ze dvou sladů, dvou druhů chmele a dvourmutovým postupem. Charakterizuje se zlatavou čirou zlatavou barvou,  sladovou vůní a plnou chutí.

Díky 11° a nižší hořkosti je to dobře pitelný ležák nejen na letní zahrádku.

TENCH

American blond ALE 11°

Svrchně kvašený svěží letní ALE s citrusovým nádechem. Pivo má zlatavou barvu a je chmelené německým chmelem Mandarina Bavaria po kterém má krásný svěží nádech.

Pivo je dobře pitelné zejména v horkých letních dnech.

PIKE

Ležák za studena chmelený 12°

Český ležák, který díky chmelení za studena získává charakter výrazné chmelové chuti a vůně. Má jemný říz a vyšší plnost, díky čemuž těží z žateckého poloraného červěňáku to nejlepší.

Díky chmelené za studena se z tohoto piva stává skutečná delikatesa.

CATFISH

Polotmavý ležák vídeňského typu 12°

Vídeňský ležák jantarové barvy, které je dosaženo kombinací plzeňského a vídeňského sladu. Díky kombinací chmele sládek a žateckého poloraného červěňáku má střední hořkost a nezanedbatelné aroma.

CARP

American Amber Red ALE 13°

Pivo rubínové barvy, které je vyrobeno ze dvou karamelových sladů. Chmelené pěti americkými chmely, díky kterým dosahuje zcela jedinečné hořkosti.

Chuťově bohaté pivo s ovocnými vjemy a hořkým dozvukem.

MINNOW

New England India Pale Ale 14°

Hodně chmelené pivo, které je vyváženo plným tělem. Připomíná koktejl z tropického ovoce. Vyznačuje se specifickým zákale, které je dosaženo přídavkem ovesných vloček do vaření.

Hodně aromatické pivo s minimálním zákalem.